duminică, iunie 23rd, 2013

now browsing by day

 

ADRESE ADMINISTRATIE PENTRU SOLICITARE FISE SINTETICE SECTOR 1, SECTOR 2, SECTOR 3, SECTOR 4, SECTOR 5, SECTOR 6

Contribuabilii din Bucuresti care vor sa obtina fisa pe platitor electronic au mai

jos adresele de email ale inspectorilor ANAF unde pot solicita informatiile dorite.

Sector 1

Litere: N,O,P – Elena.Coman.s1@mfinante.ro

Litere: T,U,V,J,H si cifre – Mirela.Zapan.s1@mfinante.ro

Litere: E,F – Elena.Stoica.s1@mfinante.ro

Litere: S,K – Victorita.Persinaru.s1@mfinante.ro

Litere: A – Mirela.Petcu.s1@mfinante.ro

Litere: P,L,Z – Nicoleta.Predulea.s1@mfinante.ro

Litere: M,Q,W,X,Y -Cristina.Stoica.s1@mfinante.ro

Litere: I si Asociatii locatari – Maria.Kovacs.s1@mfinante.ro

Litere: B,D – Daniela.Motoc.s1@mfinante.ro

Litere: C,G – Anca-angelica.ducu.s1@mfinante.ro

Sector 2

Litere: C,W,Ac,Aw – cosmina.antemir.s2@mfinante.ro

Litere: H,M,N,Ah,Am,An – anca.dragusin.s2@mfinante.ro

Litere: L,P,V,Al,Ap,Av – mihaela.ionita.s2@mfinante.ro

Litere: S,U,J,X,Y,Z,Q,cifre,As,Au,Aj,Ax,Ay,Az,Aq –

caterina.nastase.s2@mfinante.ro

Litere: D,E,K,O,Ad,Ae,Ak,Ao – mihaela.olteanu.s2@mfinante.ro

Litere: I,R,B,Ai,Ar,Ab – cristina.nechifor.s2@mfinante.ro

Litere: F,G,T,Af,Ag,At – mariana.flisc.s2@mfinante.ro

Asociatii de proprietari – marian.ruse.s2@mfinante.ro

Sef serviciu – alina.leonte.s2@mfinante.ro

Sector 3

Literele: B,H,I,Q,T – anamaria.sandoiu@mfinante.ro

Literele: D,F,J,R,Y – liliana.toader.s3@mfinante.ro

Literele: At-Az,C,O – ioana.dinca.s3@mfinante.ro

Literele: K,N,S,V – dorina.stancu.s3@mfinante.ro

Literele: G,L,P,W,X,Z – dana.vladescu.s3@mfinante.ro

Literele: E,M,U – oricare din adresele de mai sus

Semne, cifre, Aa-As: mariana.petre.s3@mfinante.ro

Sector 4

Literele: J,K,L,N,S – Domnica Bica

Literele: A,F – Angela Teodorescu

Literele: R,E,G – Roxana Stancu

Literele: C,V,H,Q – Boeru Adina

Literele: D si Asociatii – Ruxandra Albu

Literele: P,T,O,B – Adrian Caracuda

Literele: M,I,U,W,Z,X – Marius Tencovici

Atentie !

Fisele pe platitor se pot obtine pe email numai dupa depunerea unei cereri la inspectorul de care apartine societatea.

Sector 5

Litere: D,F,H,L,T,U, M – nicoleta.nidelea.s5@mfinante.ro

Litere: B,O,P,R – alina.lupescu.s5@mfinante.ro

Litere: A, E,I, – cristina.ruse.s5@mfinante.ro

Litere: G,J,N,S,W,X,Y,V,Z si cifre – ioana.mardale.s5@mfinante.ro

Litere: C Q – maria.iani.s5@mfinante.ro

Certificate de atestare fiscala: anca-raluca.toader.s5@mfinante.ro

Sector 6

Literele: A,B,F,N – Spataru Aritina

Literele: E,M,O,P,U – Craciun Elena

Literele: C,D,H,I,L – Rotaru Daniela

Literele: G: J,K,Q,V,Z,W,X,Y si Asociatii – Iacobescu Floarea

Literele: R,S,T – Cocor Mihaela

Adresa email pentru obtinerea fisei pe platitor la sectorul 6: gabriela.adreias.s6@mfinante.ro

Articol scris de :

Ortansa Balaban – Secretar general APEC